Moje początki
Prowadzeniem imprez zajmuję się od przełomu lat 2004/2005, kiedy to mój Ojciec - również dj - zaproponował mi poprowadzenie pierwszej imprezy w moim życiu, którą był Sylwester.
Oczywiście przygotowań i stresu było co nie miara, ale pamiętam tę imprezę jako jedyną i niepowtarzalną.
Dzięki temu, że debiut okazał się sukcesem, postanowiłem rozwijać się w branży muzycznej, gdzie zacząłem obsługiwać dancingi, urodziny, imprezy firmowe, a następnie najtrudniejsze z imprez, czyli uroczystości weselne.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie wiele mnie nauczyło. Umiem dostosować się do każdej grupy wiekowej pod względem słowa i doboru muzyki. Na każdej imprezie staram się dawać z siebie wszystko, by to co robię było moją wizytówką na przyszłość.

Zapraszam do zapoznania z moją stroną DJWODZIREJ.com
Znajdą tu Państwo nie tylko zdjęcia i filmy z imprez, ale również przykładowy scenariusz imprezy weselnej, przykładowe piosenki z repertuaru, opisy zabaw, a także cenne dla mnie opinie świadczące o mojej pracy.

Umówmy się na spotkanie!
Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją działalnością, a następnie na spotkanie, które powinno Państwu dać obraz tego, jaką osobowość reprezentuję i odpowiedzieć na pytanie , czy będę właściwym prowadzącym, który sprosta Waszym oczekiwaniom.

Zapraszam do współpracy,
Marek Bajon